Please log in

Registration Forgot password

Velencei-tavi motorosok
Comment
Előző oldal
Jani55 (msg) 520 May 11, 2017, 10:47 p.m.   x
A hétvégén: 2. Tuning Beach – Velence

Második alkalommal várnak minket a Velencei-tó partjára a Tuning Beach - Márkafüggetlen Tuning Találkozóra!
A rendezvény idén is a Velence Vízi Vár Strand És Rendezvény Központban kapott helyet!
A pénteken érkezőket a helyszínen sátrazási lehetőség is várja limitált mennyiségben (30 - 35 sátorhely) ezért kérjük jelezzétek felénk igényeteket.

A programok:
--13.30 tól MOTOROS FREESTYLE SHOW HUJBER PÉTERREL
-- Hifi dB verseny NT WOOFER ACUSTIC TEAM
-- Kipufogó dB verseny
-- Autó szépségverseny
-- Autós limbó
-- Autós "deep down" verseny
-- Tombola értékes nyereményekkel
     Reply to this

Jani55 (msg) 518 May 10, 2017, 12:49 p.m.   x
Egy hónap múlva, június 17-18.-án Agárdi Oldtimer Weekend a Park Strand Kempingben.
https://www.programturizmus.hu/ajanlat-punkosdi-old-motors-fesztival.html

Készüljetek, Gyertek!
     Reply to this

Bulldog1100 (msg) 517 Dec. 24, 2016, 11:21 a.m.   x
Ugyan nem vagyok Velencei tavi motoros, de imádok a tó körül gurulni.

Boldog Karácsonyt minden tó imádónak.
     Reply to this

Jani.55 (msg) 516 Dec. 24, 2016, 9:56 a.m.   x
Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánok minden kedves motorostársamnak.
     Reply to this

Jani55 (msg) 515 July 7, 2014, 10:44 a.m.   x
Motorosok, robogósok!

Guruljatok el július 12-én a Velencei Vízi Várba, a MOL Motoros Family Fesztiválra!
Lesz tókerülõ túra, megmutathatjátok mekkorát szól a motorotok, részt vehettek a motoros szépségversenyen, csobbanhattok, sportolhattok, és egy hatalmasat bulizhattok az esti koncerteken. Mindezt teljesen ingyenesen, és még értékes nyeremények is várnak rátok! (elõzetes regisztráció kötelezõ)

Töltsétek az egész hétvégét Velencén, strandoljatok vasárnap is! Július 13-án, vasárnap a MOL Motoros Family Fesztivál minden résztvevõje 50% kedvezménnyel vásárolhat belépõt a Velencei Vízi Várba, az éjszakát pedig a Drótszamár Park és Kempingben tölthetitek, ahol 10%-kal olcsóbban sátrazhattok!

Gyertek!

Reply to this

Jani55 (msg) 513 June 9, 2014, 11:34 a.m.   reply to: 512 x
Kollár László videoja: Link
     Reply to this

Suprati (msg) 512 June 9, 2014, 8:43 a.m.   reply to: 511 x
Még képek:
Link
     Reply to this

Hill (msg) 511 June 9, 2014, 8:21 a.m.   reply to: 509 x
Jani koszi a kepeket a regi motorokrol...Fiatalsagomat idezi..

Reply to this

Hill (msg) 510 June 9, 2014, 8:19 a.m.   x
Hi...Tegnap este hazafele meglatogattam az uj ´ partot´..10 ora korul volt...Rengeteg ember...Sutodek dugig...Nekem tetszett ebben az idoszakben...Ami viszont nagyon zavart, hogy a kutyakat is ott setaltattak sokan..Lehet...masnap a gyerekek a KUTYAHUGYOS homokban fognak jatszani es az emberek napozni???Amugy sajat kertben nagyon is kutyabarat vagyok..
     Reply to this

Jani55 (msg) 509 June 8, 2014, 4:18 p.m.   x
Pünkösdi Old Motoros Fesztivál:
     Reply to this

Jani55 (msg) 508 June 8, 2014, 4:15 p.m.   x
A tegnapi Agárdi találkozó:
     Reply to this

Jani55 (msg) 507 June 8, 2014, 4:13 p.m.   reply to: 505 x
Hali! Nem vészes, biztonságos, fõleg, hogy rámenni tilos. Én majd arra leszek kíváncsi, hogy egy-két hét és -20C, 5 év alatt mekkora rombolást végez.

De most itt a nyár ezerrel, gyertek!!!

Aki nem tud jönni, nézze Kollár László videoját: Link

És egy tündér
     Reply to this

furoember (msg) 506 June 7, 2014, 10:55 p.m.   x
´stét!
Egy szóval fogalmazva: Tetszik! Ma délután ellátogattunk kiscsaláddal a "Kapuba". Szerintem egész jó lett, rengeteg ember, nagyon tetszett a gyerekeknek a homokos part. Kb. ötpercenként láttam járõrözõ rendõröket (nem mindig ugyanazt :) ), még minden szép és tiszta. Reméljük így is marad.
A parti "védmû" az ominózus dróthálóval, na az viszont brutális! Ott még lesz átépítés az tuti! És amit az egyik fürdõzõ vett észre -nekem fel se tûnt mivel nem fürödtünk- az az, hogy nincs öltözõ, és iszonyat messze van a WC, valamint le se sz.rják a dohányozni tilos táblákat.
A sült hal viszont még mindig ott a legfinomabb a tóparton!

Reply to this

Suprati (msg) 505 June 3, 2014, 4:28 p.m.   reply to: 501 x
A 2. képen látható háló miatt mondta az egyik vizimentõs, hogy itt nem dolgozna... Személyesen még nem láttam, de már mondták, hogy kiállnak a drótok, vékony talpú cipõvel nem lesz biztonságos. Te nézted Jani?
     Reply to this

Jani55 (msg) 504 June 3, 2014, 1:29 p.m.   reply to: 503 x
Igen, a kb 5-6m magas betonfallal határozottan és jól érzékelhetõen elválasztott (496) halsütõ is kinyitott. (a feltétlen fontos, kifejezetten tájbaillõ betonfal ötlete nem tudhatni kié, azt sem tudjuk, ki engedélyezte, a kivitelezés olyan pocsék, hogy már szép és nyilvánvalóan a fennmaradási engedélye is rendben)

Hétvégén kánikula lesz, GYERTEK!
     Reply to this

furoember (msg) 503 June 3, 2014, 9:59 a.m.   x
Köszi a képeket! Ezek szerint akkor a halsütõ is kinyitott végre?
     Reply to this

Jani55 (msg) 502 June 2, 2014, 7:38 p.m.   x
...
     Reply to this

Jani55 (msg) 501 June 2, 2014, 7:36 p.m.   x
Ma volt idõm, be tudtam járni a partot, lássátok Ti is:
     Reply to this

Hill (msg) 500 May 30, 2014, 5:36 p.m.   reply to: 499 x
Koszi a kepeket....Jani
Erdekes betonfal...Mi a funkcioja???...Lehet, majd kiderul...
     Reply to this

Jani55 (msg) 499 May 30, 2014, 4:29 p.m.   x
Gyertek, nézzétek:
     Reply to this

Jani55 (msg) 498 May 30, 2014, 4:26 p.m.   x
Ma délben, hivatalosan is megnyitott a Velencei-tó Kapuja.
Az intézmény, a strand, a napozók, a parkolók... Tessék, nézzétek:
     Reply to this

Jani55 (msg) 497 May 30, 2014, 4:24 p.m.   x
2
     Reply to this

Jani55 (msg) 496 May 30, 2014, 4:23 p.m.   x
Velencei specialitás: a BETONFAL két oldala:
(sajnos, egy képen nem lehet bemutatni)
     Reply to this

Hill (msg) 495 May 20, 2014, 7:24 p.m.   reply to: 494 x
Koszi a hireket Jani...Meg a kesobbi fotokat..
Remeljuk az ingyenesseg nem csak kezdeti dolog lesz
     Reply to this

Jani55 (msg) 494 May 20, 2014, 4:37 p.m.   reply to: 493 x
Hill, Hamarosan nyitóünnepség, készítek képeket.
Az építõk levonultak, de még lezárt terület...
Azt ígérik, hogy a páratlan intézmény ingyenes fürdési és parkolási lehetõségeket nyújt, játszóterével, sekély vizû lejáróival...
SPAR is lesz...
     Reply to this

Hill (msg) 493 May 19, 2014, 8:17 p.m.   reply to: 492 x
Szia Jani...Mar igy le lehet barnulni???:)))
Par kep erdekelne, hogy milyen a part mostanaban...

Reply to this

Jani55 (msg) 492 May 19, 2014, 6:34 p.m.   x
Jön valaki 21-én a Biztonságos Közlekedés Napjára a Drivingcamp Hungary telephelyére Zsámbékra?

ITT A NYÁR, a hónap végén elvileg a Tó-Kapuja átadása is megtörténik.
Strandidõ is lesz addigra, gyertek!
     Reply to this

Jani55 (msg) 492 May 19, 2014, 6:34 p.m.   x
Jön valaki 21-én a Biztonságos Közlekedés Napjára a Drivingcamp Hungary telephelyére Zsámbékra?

ITT A NYÁR, a hónap végén elvileg a Tó-Kapuja átadása is megtörténik.
Strandidõ is lesz addigra, gyertek!
     Reply to this

mikromiki (msg) 491 Feb. 24, 2014, 1:21 p.m.   x
Sziasztok!

Program ajánlat 04.12.-ére:

Link

Sosem árt tavasszal felfrissíteni letompult tudásunkat.
Egyénileg és kész csapattal is várjuk a jelentkezõket.

Reply to this

Jani55 (msg) 490 Feb. 22, 2014, 8:35 a.m.   x
Laza tókörüli gurulást tervez holnap délelõttre a Honda Motorcenter: Link
Gyertek!
     Reply to this

Jani55 (msg) 489 Feb. 22, 2014, 8:34 a.m.   x
Nem mûködik..... (egy harmadéve én írtam ide utoljára...)
Megpróbálom még egyszer!
     Reply to this

Jani55 (msg) 488 Oct. 14, 2013, 7:55 a.m.   x
A tó-kapuja készül ezerrel: Link
Tessék a videot is megnézni. UNOKÁINK IS NYÖGNI FOGJÁK!
     Reply to this

Jani55 (msg) 487 Sept. 4, 2013, 10:48 a.m.   x
Rengeteg munka van még, óriási felfordulás a belsõbb területeken (a körbekerített törmelékhegyek nagyon tetszenek, ki nem hagynám...)
De határozottan tisztul...
     Reply to this

Jani55 (msg) 486 Sept. 4, 2013, 10:38 a.m.   x
2013 szept elsõ hetén, a tópart úton a vasút felé haladva látható, az út az útszéli parkolókkal elkészült, a belsõ parkolók is majdnem készen (tóra rálátás az nem lesz):
     Reply to this

KatLaci (msg) 485 Sept. 3, 2013, 4:23 p.m.   reply to: 484 x
Koszi az infokat....Csak lesz akkor valami vegre....

Reply to this

Jani55 (msg) 484 Sept. 3, 2013, 11:01 a.m.   reply to: 482 x
2013. 07. 24-én átadták a munkaterületet az új kivitelezõnek.
Augusztusban elkészült végre a Tóparti út beruházással érintett szakasza (aszfaltozás kijavítva, útszéli parkolók elkészültek), közlekedni már biztonsággal lehet. SPA-tól, a kb 6 éve félbehagyott járdaépítés befejezõdött, biztonsággal lehet gyalogosan közlekedni a "Fehérház" felé.
Eszméletlen mennyiségû homokot hordtak a partra (de minek, ha strandként nem mûködhet, mivel építési terület). A szél kavarja a szétterített homokot... A 100m3 nagyságrendû szemétlerakat továbbra is gondosan bekerítve... az egyébként építési területen, érthetetlen.
A "betonrengeteg" tovább épül, az emeleti részeken folytatják az építkezést. Majd készítek képeket, ha lényegi változás lesz, addig teljesen felesleges...

A strandszezonnak sajnos 20-ával vége...
     Reply to this

furoember (msg) 483 Sept. 1, 2013, 8:49 p.m.   reply to: 482 x
Megelõztél! Tegnap délután a kastélynál voltunk, oda vittünk bútorokat, és akkor láttam én is, hogy dolgoznak. Gyorsan megkérdeztem az ügyfelünket, hogy mit tud a dologról, és azt mondta, hogy megvan a pénz a befejezésre, illetve megvan az új kivitelezõ. Reméljük ez jobb lesz mint az elõzõ, és ha már olyan k. fontos volt ez a csodaprojekt, akkor legalább befejezõdik, és nem egy torzót kell bámulni a part helyett. Nem utolsósorban jó lenne visszakapni a megszokott halsütõt... :)
     Reply to this

KatLaci (msg) 482 Sept. 1, 2013, 6:32 p.m.   x
Valaki tudja mi tortenik Velencen a betonrengetegben??Tegnap arra jottem el es nagyon dolgoztak az emberek..Csak nem kesz lesz lassan a Part??
     Reply to this

Dodiba (msg) 481 Aug. 5, 2013, 9:05 a.m.   reply to: 479 x
Szép darab. :-))
Ötletes és tuti sok idõt áldoztak rá.
     Reply to this

Jani55 (msg) 480 Aug. 5, 2013, 9:02 a.m.   x
3
     Reply to this

Jani55 (msg) 479 Aug. 5, 2013, 9:01 a.m.   x
2
     Reply to this

Jani55 (msg) 478 Aug. 5, 2013, 8:58 a.m.   x
A hétvége legszebb képei a Tóbíró Strand parkolójából.
Tessék a finom részleteket is vizsgálni:
     Reply to this

Jani55 (msg) 477 July 31, 2013, 8:48 a.m.   x
Kezdõdik a FEZEN 2013 Link
GYERTEK!
     Reply to this

KatLaci (msg) 476 July 28, 2013, 3:19 p.m.   reply to: 475 x
Koszi Jani..
Ezert nem talaltam akkor..

Reply to this

Jani55 (msg) 475 July 28, 2013, 12:18 p.m.   reply to: 474 x
Tessék: Link
     Reply to this

KatLaci (msg) 474 July 27, 2013, 7:16 p.m.   x
Valaki megtudna adni a Panorama Kemping honlapjat??
Valahogy nem talalom, mint eddig..
Satorozas erdekelne...KOSZI
     Reply to this

Jani55 (msg) 473 July 27, 2013, 1:27 p.m.   x
Kezdõdik a FEZEN 2013, mindenki megtalálja a kedvenceit, tessék a programokat szervezni, gyertek! Link

Tombol a nyár, a strandokon a gyönyörû lányok bikiniben, monokiniben...
a legújabb õrület:
     Reply to this

Petipapa (msg) 472 June 18, 2013, 4:14 p.m.   x
Janinál a pont !

Úgy gondoljátok, hogy ez a project nem lett volna hátrányunkra? Nos, mesélje már el nekem valaki, mi a fene jó abban, ha közvetlenül a vízparta épül pl. ABC, olyan területre, amit a strandolók eddig teljesen kihasználtak? Minek oda kesztyû vagy kabátkészítõ, vagy éppen tv szerviz? Ott, ahol ilyen meleg idõkben szinte harc volt a helyekért. De arra is kíváncsi vagyok, szerintetek ki a fene fogja havi majdnem fél milláért bérbe venni az üzleteket? Minek kellett milliókért hidat építeni egy kb. 80m-es kerülõ helyett?
Tényleg, mi is a jó nekünk ebben?

Reply to this

Jani55 (msg) 471 June 17, 2013, 7:59 p.m.   reply to: 466 x
Taroval egyetértve, én is, mint Agárdi, igen, irigykedve jöttem/tünk Velencére. Agárd-Gárdony és Velence között nagy különbségek voltak-vannak, most az elmúlt 20 évben érzem úgy, erõsen jön fel Gárdony, Velence meg pusztul!.
(kb 2000-ig Agárd, az MG kombinát megszûnésével gyakorlatilag az utolsó munkáltatót is elvesztette. volt még és van az Iskola-Gimnázium, maradt a Fürdõ, a tó mint idegenforgalmi nevezetesség, Üdülõk. Agárd-Gárdony: Önkormányzat és Intézményei, Óvodák, Iskolák, 2Rendelõ 2Gyógyszertár...
Velencén az AGRO fénykorában 660 fõt foglalkoztatott, itt Szakiskola, Kisegítõ Iskola, 2 Általános Iskola, 2 Óvoda, Önkormányzat és Intézményei, 3Rendelõ, 3Gyógyszertár... Üdülõk: Helios, Juventus, ÁSZ, ÉDÁSZ, DRV stb, új Fürdõ. Fél Agárd-Gárdony Velencére járt dolgozni. hány munkahely ez??? az Agro behalt, pusztulat. De minden más rendben.
Agárd-Gárdony: meg kell nézni a mellékutcákat, rettenetes. Velencén, nagyjából minden út, utca aszfaltozott és rendben, kivéve a Tópart utat. Agárd-Gárdony áruházakkal tele lett: 2Spár, Aldi, Penni, Lidl, Vásárcsarnok, ez ugye 6 új nagy áruház, a régieket nem számolva. Velencén egy sincs!!! hová járun bevásárolni? Húsboltunk is 3 éve van...
Velencén a legnagyobb szabadstrandot tönkretették, evvel az idegenforgalom gyakorlatilag megszûnt. Az idegenforgalom áttevõdött az Agárdi-Gárdonyi Strandokra, amelyek gyönyörûek, gondozottak.)
Nézzétek meg, milyen nyüzsgõ élet van Agárdon, tele programokkal. Velence??? MEGHALT!!!
Velencén minden második ház ELADÓ, mindenki menekül innen... Normális állapot ez?
     Reply to this

Taro (msg) 470 June 17, 2013, 7:26 p.m.   x
Bocsánat. Gárdonyhoz képest volt rakéta fejlõdés.
Mi gárdonyiak állandóan azzal szembesültünk, hogy Velencén épülnek az utak, szépen néz ki a település, addig Gárdonyban már biciklivel is nehéz közlekedni, stb.
A történetnek sok szereplõjét személyesen ismerem. Ezért tudom a döntés elõkészítésének és magának a döntésnek a történetét (szerintem jó döntés volt a project, azzal nem számolhatott senki, hogy a fõvállalkozó egyszerûen ellopja a pénzt és csoki). Az tény, hogy a Beruházás elõ volt készítve, minden lakos tudta, hogy az önkori választások után indul. Surányi határozottan kijelentette, hogy amennyiben ismét nyer, akkor a beruházás létrejön. A választásokon nyert, vagyis a többség támogatta a projectet (nem is lett volna hátrányára Velencének).

Reply to this

Petipapa (msg) 469 June 17, 2013, 6:31 p.m.   x
Hogy kinek az ötlete és miért, az csak magánbeszélgetés tárgya lehet sajnos.

Reply to this

Petipapa (msg) 468 June 17, 2013, 6:30 p.m.   x
A lakosságnak eszébe nem jutott volna efféle gigamarhaság. Nem véletlenül ágáltak-ágálnak ellene olyan sokan.

Reply to this

Dodiba (msg) 467 June 17, 2013, 6:28 p.m.   x
Azt azért megkérdezném, hogy kinek az ötlete volt egy ekkora településre plázaszerû központot építeni........
Amivel elcsesznek jó pár méter partszakaszt......

Kétlem, hogy a lakosság állva tapsolt.
     Reply to this

Petipapa (msg) 466 June 17, 2013, 6:22 p.m.   x
Nem akartam beleszólni a dolgok folyásába, de nem tudom megállni.
Taro, mint régi Velencei, aki félig- meddig látja a dolgokat, szeretnélek kijavítani.
Azt a bizonyos rakétaszerû fejlõdést elképzelni sem tudom, honnan vetted. Ellenkezõ példát erre számtalanul tudok mutatni. A másik: Ez a beruházás igen is döntési hiba volt, a lakosság nagyon nagy részének akarata ellenére. De bizonyos üzleti körökkel és a széllel szemben ugye.....
És végül: a polgármesternek esze ágában nem volt elhalasztani, sõt, igencsak sürgõs volt neki anno a kezdés, hogy ne lehessen semmiképp visszalépni belõle.

Reply to this

Dodiba (msg) 465 June 17, 2013, 5:40 p.m.   reply to: 464 x
" Míg Agárd, Gárdony ütemesen csúszott a lepusztulás felé, addig Velence rakétaként fejlõdött. "
Ezt a rakétás fejlõdést konkrétan hol lehet megtekinteni??????
Gondolom valami járhatatlan út vezet oda, ezért nem láttam még........

Ja csak halkan jegyzem meg, hogy jelenleg Magyarországon a egyformán mûködnek a hatalmon lévõ pártok.
     Reply to this

Taro (msg) 464 June 17, 2013, 2 p.m.   reply to: 463 x
Halkan szeretném megjegyezni, hogy A Polg. asszony elhalasztotta a beruházást és felkérte a lakókat, hogy csak akkor szavazzanak rá (2010), ha támogatják a a beruházást. Nyert (talán így volt korrekt).
A fõvállalkozó kiválasztása L. Simon személyéhez kötõdik.

Egyébként a helyiek nem imádják, egyszerûen elismerik Surányi Ágnes teljesítményét. Míg Agárd, Gárdony ütemesen csúszott a lepusztulás felé, addig Velence rakétaként fejlõdött.

Az elmúlt 23 évben Velence valóban a Velencei tó legszebb települése lett. Ez a beruházás nem döntési hiba, hanem bûncselekmény folytán tette tönkre többek között Surányi Ágnes 20 éves munkáját is (a vádlott egyébként igen jó viszonyt ápolt L. Simonnal, kb. 15 éve).
     Reply to this

KatLaci (msg) 463 June 17, 2013, 8:26 a.m.   reply to: 462 x
Nem beszelve, hogy az ottlakok a "vezetoseget" Istenkent imadjak...
Mint egy ottlako mondta "Nem ok tehetnek a part elQ...a miatt"..
Errol akkor ennyit..
     Reply to this

bareszz (msg) 462 June 16, 2013, 1:53 p.m.   x
Attól tartok , hogy megusszák. Nagyon stabilan ülnek eggyesek a székükben.
     Reply to this

Jani55 (msg) 461 June 15, 2013, 9:15 a.m.   x
Itt a várva várt nyár!
Agárdon (Tópart u. 17.) V-Strom találkozó. Gyertek!

Lehe, hogy börtönbe nyílik a Tó-Kapuja? (akit érdekel) Link

Reply to this

furoember (msg) 460 June 5, 2013, 10:01 a.m.   reply to: 459 x
"A tervek már a kormány asztalán vannak"
Akkor indulhatna is a sok léhûtõ dolgozni! Van lapát meg talicska bõven!! :D
     Reply to this

Jani55 (msg) 459 June 4, 2013, 8:23 p.m.   x
Velencei-tó Kapuja? L. Simon megmondta:
Link

Ne felejtsük: június van!
     Reply to this

Jani55 (msg) 458 May 31, 2013, 9:21 a.m.   x
Nagyon nagy baj van Velencén! (akit érdekel bõvebben itt téjékozódhat)
Link

Emlékeztetõül:
     Reply to this

ZoB (msg) 457 May 28, 2013, 10 p.m.   x
Nagyon nehezen hozható helyre....
A beton szarok még hagyján, el lehet takarítani onnan, de a 40 éves platánfákat nem tudom, hogy teszik vissza....
     Reply to this

furoember (msg) 456 May 23, 2013, 1:12 p.m.   reply to: 455 x
És még meg is fogja úszni a köcsög... De az is aki ezt az egész ökörséget egyáltalán kitalálta!!! Volt egy partszakasz, ami emberek ezreinek megfelelõ kikapcsolódási lehetõséget biztosított. Szét lett b...va egy elmebeteg ötlet miatt, ami ráadásul (borítékolható volt elõre) be is dõlt. Az eredmény: felháborodott emberek, akiket magasról lesz.rnak, és egy nagyon nehezen helyrehozható károkozás.
     Reply to this

KatLaci (msg) 455 May 22, 2013, 1:45 p.m.   x
Lassan halad... Q.....a lassan..:(((

Link

Reply to this

KatLaci (msg) 454 May 20, 2013, 8:15 p.m.   reply to: 452 x
Az az :.:En voltam...Mogottem 3 sportmotor volt meg.
Igaz, ok elobb elmentek..
Sajna tunderke nem a kornyekemen volt...

Reply to this

furoember (msg) 453 May 20, 2013, 7:31 p.m.   x
Sziasztok, ma én is elmotoroztam a "plázs" mellett. Hogy ezért még senkit nem lincseltek meg?! Mennyi jó halat megettünk ott... Most meg tényleg olyan mint Csernobil.

Reply to this

Jani55 (msg) 452 May 20, 2013, 5:49 p.m.   reply to: 451 x
Akkor jól láttam, mert a kerékpárúton volt egy K1100...
Velence büszkeségét, "Az Európai Források Elherdálásának" EMLÉKMÛVÉT is megnézted és ezt a tündért?

Reply to this

KatLaci (msg) 451 May 19, 2013, 7:50 p.m.   x
Ma elmentem az "aranypart" mellett...Lehet Csernobil nezhet ki igy, ahogy ez a regi szabadstrand. BORZALMAS
     Reply to this

Jani55 (msg) 450 May 10, 2013, 5:47 p.m.   reply to: 449 x
A nekem legjobban tetszõk:
     Reply to this

Jani55 (msg) 449 May 8, 2013, 1:17 p.m.   x
A különleges autók szerelmesei számára igazi meglepetést tartogat az idei szezon "Amerikai Rally" 2. találkozója, mely Szlovákiából indul, érinti Székesfehérvárt, majd a Balatonnál ér véget. Pénteken délután a Skála parkolóban lehet megtekinteni a különleges autókat.

Amerika legszebb autói – Ford Mustangok, Chevroletek, Cadillacek, Corvettek - érkeznek Pozsonyból Székesfehérvárra május 10-én, pénteken. A 27 autót és 3 limuzint a Skála parkolóban tekinthetik meg az érdeklõdõk várhatóan 16:15 és 17:45 óra között.

Reply to this

KatLaci (msg) 448 May 2, 2013, 11:57 a.m.   reply to: 447 x
Jani
Hova lett a naracsbor errol a napozorol????
Anelkul nem is kell:)))))))))
     Reply to this

Jani55 (msg) 447 May 2, 2013, 10:04 a.m.   x
Üdv Mindenkinek!
Indul a strandszezon, május elsején már ment a vízisípálya, a napozók, napfürdõzõk ezren, a bátrabbak már fürödtek is!
Büfék, Aranykút kinyitott, GYERTEK!
Úgy néz ki, idén már NEM kell fizetni a motorkerékpárral érkezõknek a strandi parkolókban!
A kiscsernobili kapunál viszont nem lesz megnyitva az Ezüstparkoló (kell a hely a szeméttárolásra...), ott csak strandolni lehet.
     Reply to this

Gabi0508 (msg) 446 Feb. 17, 2013, 2:15 p.m.   reply to: 444 x
Pár napja hallottam, hogy elhunyt. Nem a környéken élek, de jártam néhányszor a mûhelyében. Nyugodjék békében!
     Reply to this

Jani55 (msg) 445 Feb. 17, 2013, 11:32 a.m.   reply to: 444 x
Nem tudtam (kb egy hónapja jártam ott).
Nyugodjon békében.
     Reply to this

Fakezu (msg) 444 Feb. 16, 2013, 4:08 p.m.   x
Lehet hogy nem hallott róla senki. Ma volt Varga Gábor temetése. Hirtelen hunyt el 32 évesen.
Legyen neki könnyû a föld.
Link

Reply to this

Jani55 (msg) 443 Feb. 11, 2013, 12:50 a.m.   x
SOVÁNY ez a fórum, nagyon sovány...
Én bármikor betársulok egy közös találkozós gurulásba.

A RIÓI KARNEVÁL elkezdõdött, mindenki kedve szerint keres, a google mindenkinek a barátja...

Reply to this

spirkj (msg) 442 Feb. 8, 2013, 7:42 a.m.   x
Napfényes jó reggelt kedves motorostársak!Örömmel láttam hozzászólásotokat az általam felvetett kérdéshez.Természetesen, én is a tavasztól-õszig terjedõ idõszakra gondoltam,de én egy türelmetlen nyugdíjas vagyok,aki már nagyon várja melyik "nap lesz már a tavasz". Ami a horgászatot illeti, csupán említettem, de szervezhetünk íjászatot, esetleg csak egy kis szezoneleji gyakorló tréninget a hosszú téli tespedés után.A szezonban pedig kisebb egynapos 200km körüli laza vidék, város tájnézõ gurulásokat.Üdv.mindenkinek,és jó hétvégi pihenést.
     Reply to this

Kazi (msg) 441 Feb. 7, 2013, 7:56 p.m.   x
Ha tavasszal visszatértek rá akkor engem is érdekel. Ha már ilyen közel lakunk. :-)
     Reply to this

Dodiba (msg) 440 Feb. 6, 2013, 2:08 p.m.   reply to: 439 x
A sütõs-fõzõs találkában benne vagyok. :-))
A horgászás nem nekem való. :-))
Vannak kellemes helyek a tó körül, ahol össze lehet jönni.
Kérdés mennyi embernek van rá igénye.Mondjuk már 10 fõ is elég.
Tavasszal kell erre visszatérni.
Szerintem.

Reply to this

spirkj (msg) 439 Feb. 6, 2013, 11:58 a.m.   x
Üdv. mindenkinek.Néhányatokkal már találkoztam, van akivel már motoroztam, itt ott.Rendszeresen olvasom a fórumot, igaz nem igen szólok bele, kérdésem a következõ, mi velencetavi, fehérvári motorosok nem rendezünk esetleg külön motoros programokat együtt gurulásokat, kisebb nagyobb létszámmal?Részemrõl én horgász is vagyok,lehetne horgászos ,motoros programot is csinálni, vagy sütés fõzõset is?!!Voltam már 180 as motoroslétszámú csapatmotorozáson is, de az nekem már egy kicsit fárasztó.Bocs hogy ilyen ügyben érdeklõdök,de érdekelne a válaszotok, véleményetek.üdv.spirkj
     Reply to this

KatLaci (msg) 438 Feb. 5, 2013, 1:18 p.m.   reply to: 437 x
nagyon jo ....
     Reply to this

Jani55 (msg) 437 Feb. 5, 2013, 11:59 a.m.   x
Nézzétek mit találtam:
Link

Reply to this

Suprati (msg) 436 Feb. 2, 2013, 12:27 p.m.   reply to: 434 x
Figyelünk Jani...:)
     Reply to this

furoember (msg) 435 Feb. 1, 2013, 11:41 p.m.   reply to: 434 x
Igen! :)

Reply to this

Jani55 (msg) 434 Feb. 1, 2013, 10:45 p.m.   x
Benéz ide valaki? Tetszik? Link
     Reply to this

Jani55 (msg) 433 Feb. 1, 2013, 7:48 a.m.   x
Én de ráérek!
A tó-hegy kerülés izgalmasabb...
     Reply to this

Dodiba (msg) 432 Feb. 1, 2013, 6:14 a.m.   x
Ma tó kerülés lesz, ha minden összejön. :-))
     Reply to this

Dodiba (msg) 431 Feb. 1, 2013, 6:13 a.m.   reply to: 430 x
Persze.
Ha írogat valaki. :-))
     Reply to this

Jani55 (msg) 430 Feb. 1, 2013, 6:04 a.m.   x
Nézi ezt az oldalt valaki?

Álom: Link
     Reply to this

KatLaci (msg) 429 Dec. 25, 2012, 4:41 p.m.   x
Jani Jól irtad......

Boldogságos ünnepeket mindenkinek...

Reply to this

Jani55 (msg) 428 Dec. 25, 2012, 10:19 a.m.   x
Ha visszaemlékszem a gyerekkori Karácsonyok elõtti órákra, a várakozásra, az izgatott pillanatokra, vajon milyen ajándékok kerülnek a fa alá, kitalálták-e mire is vágytam, minek örülnék a legjobban, akkor érzem valami megváltozott. Persze nem rossz ez a változás, csak azt jelzi, felnõttem, és hogy kellõen idõs vagyok ahhoz, hogy lássam a múltat, és hogy most apaként én gondoskodjak arról, hogy gyermekem számára ugyanolyan felejthetetlenné tegyem az Ünnepet, ahogy azt nekem is tették szüleim, nagyszüleim, barátaim. És látom a jövõt is szüleimre nézve, amikor már az unokájuk ajándékain törik a fejüket, ahogy egyszer majd (remélem) én is teszem majd!

Annak a kornak megvolt a varázsa, meglátogattuk rokonainkat, barátainkat, vagy ha ez valami miatt nem volt megoldható, hát képeslapot küldtünk. Ma már nem küldünk képeslapot, e-mail-ben mondjuk el, amit szeretnénk, ahogy most én is teszem és megragadva modern korunk legdivatosabb kapcsolattartási vívmányának billentyûzetét, ami nélkül lehetetlen lenne elmondom azt az egy sokat jelentõ mondatot mindenkinek:

Áldott, boldog, szeretettel teli Karácsonyi Ünnepet és Boldog Új Évet kívánok!

Reply to this

Petipapa (msg) 427 Nov. 28, 2012, 10:50 a.m.   x
Sajnos, de igazad van Dodiba, nincs, és valószínûleg soha nem is lesz felelõse ezeknek a dolgoknak. Egyébként nem írom le azokat a gondolatokat, amikrõl korábban írtam, amikre KatLaci is kiváncsi lenne, mert nekem nem telik ügyvédre. De személyesen bármikor elmesélek mindent, amit csak tudok. A volumenhez pedig csak annyit: mi a fenének kell (ha jól emlékszem) 32 üzlet a vízpartra? Egyenként közel 500 e. Ft a bérleti díja. Szerintetek sorba állnak a bérlõk?

Reply to this

Dodiba (msg) 426 Nov. 25, 2012, 8:59 a.m.   reply to: 424 x
A Kapu projekt ekkora volumenben valóban felesleges lett volna.
Nem is építették fel,csak elkezdték és a folytatáshoz szükséges pénz ......Mi lett vele????

Én csupán azt nem értem,hogy egy ekkora buktának nincsenek felelõsei.
Ha már annyira fontos a környezet- és természetvédelem.
     Reply to this

KatLaci (msg) 425 Nov. 24, 2012, 2:38 p.m.   reply to: 424 x
Szia Peti...

Én szivesen meglepödnék végre, ha valaki biztos tudatában végre már leirná a 100% igazat...Mivel én is nagyon sokat vagyok ott, érdekelne a dolog... Nem a találgatások és bolondos gondolatok...
     Reply to this

Petipapa (msg) 424 Nov. 24, 2012, 1:27 p.m.   x
Nem akartam beleszólni, de még is kibukik belõlem.
Tévedés van a Kapu projekttel kapcsolatban, ugyan is semmiféle politikai csatározásokról nincs szó. Sem jobb, sem bal oldali vagy akár középrõl jövõ ráhatás nem érvényesült ebben az esetben. Pusztán néhány "üzleti fogás" kezdett kialakulni, aminek a helyi lakosok ellenzõi lettek. Természetesen volt, akik más miatt ellenezték az egészet. Az viszont tény, sok mindent lehetne mesélni a körülményekrõl. és higgyétek el, sokan alaposan meglepõdnétek azok közül, akik nincsenek tisztában a történtekkel. Ami pedig szomorú az egészben az az, hogy már most is csúnyán el vagyunk adósodva, és még sehol nem tartunk a végkifejlethez képest.
És még egyet: azon igencsak vitatkoznék, alapvetõen jó ötlet volt e az egész Kapu projekt.

Reply to this

Taro (msg) 423 Nov. 24, 2012, 12:01 p.m.   reply to: 419 x
Talán ott vonható párhuzam a két rémtörténet tekintetében, hogy mindkét project alapvetõen jó ötlet volt. Munkahelyteremtõ, turisztikai szempontból fejlesztõ hatású, de mindkét esetben a piti, politikai csatározások ellehetetlenítették. :-(
     Reply to this

Taro (msg) 422 Nov. 24, 2012, 11:58 a.m.   reply to: 417 x
kerek. nincs oldala :-)))

Maradjunk a gengszternél. :-(
     Reply to this

Fakezu (msg) 421 Nov. 24, 2012, 9:51 a.m.   reply to: 420 x
? bocs ha megbántottalak. Oregszem, és egyre inkább csak a egyenes beszédet értem. A rejtjeles, összekacsintós "mindannyian tudjuk mirõl van szó" típusút már nem akaródzik. Így aztán bután halok meg.
     Reply to this

Dodiba (msg) 420 Nov. 23, 2012, 11:09 p.m.   reply to: 419 x
Feladtam.
     Reply to this

Felhokep
Hirdetések

Member count: 26484