Please log in

Registration Forgot password

Láthatósági mellény motoron...
Comment
Előző oldal
Ullyses (msg) 65 March 15, 2019, 2:16 p.m.   x
Nem árt ha használjuk...?
     Reply to this

Bandito (msg) 64 June 25, 2007, 6:33 p.m.   reply to: 61 x
Én ha zöld mellényes motorost látok, mindig a tanuló vezetõkre aszociálok. Azokat meg mindenki nagyívben kerüli. Szóval ha másban kelt ilyen gondolatokat a mellény, akkor nem biztos, hogy haszntalan :-)))
Legalábbis ameddig nagyon el nem terjed :-)))
     Reply to this

kazansk (msg) 63 June 25, 2007, 8:04 a.m.   reply to: 59 x
Szia!Ha jól emlékszem a Louis katalógusában láttam...
     Reply to this

Yetirider (msg) 62 June 24, 2007, 10:50 p.m.   x
Ja és mégvalami. Van olyan fajta mellény, ami hálószerû. Szerintem ugyanúgy látszik, viszont nem lobog. Egyártalán nem zavaró vezetés közben és forszírozottabb tempónál sem akar lejönni.
     Reply to this

Yetirider (msg) 61 June 24, 2007, 10:45 p.m.   x
Üdv Mindenkinek!
Én már hordtam ilyen kukásmellány dolgot a bõrrucin reggelente munkába menet. Nem rossz, de nem mindenható. Hátulról valóban kevesebb "támadás" éri az embert, mivel a ruha emlékeztet egy igazoltató rendõrre, azt meg ugye észre szokás venni. Viszont attól, hogy ilyen van az emberen, a kedves autós kollégák még nem fognak a gyakrabban a tükörbe nézni. A nem teljesen kúltúremberekkel szemben sem véd, sõtt. Ártani nem árt, de én azért inkább a sportdobra esküszök:-)
     Reply to this

Bundi (msg) 60 June 24, 2007, 6:06 p.m.   reply to: 59 x
Én hétfõn lehet, hogy veszek is, a neten néztem, a munkaruházati boltokban árulnak,
     Reply to this

bigyula (msg) 59 June 24, 2007, 5:42 p.m.   reply to: 57 x
Esõben a fekete esõruhára felhúzva sokat dob a láthatóságon, egyébként más esetben még nem használtam.Amúgy megítélésem szerint nem árthat.Az ANTANT SZÍJ kifejezetten tetszik(hol lehet venni ilyet?).
     Reply to this

Koriori (msg) 58 June 24, 2007, 8:33 a.m.   reply to: 48 x
Gyerekek, az ott egy benzinkút, meg egy békésen dohányzó emberke? Akkor a kép címe: motorosok mennybe menetel elõtt?
     Reply to this

felfant (msg) 57 June 23, 2007, 9:44 p.m.   x
Hi All!
Jómagam is erõsen gondolkozom egy olyan mellény beszerzésén, amit vhogy a dzsekire tudok rögzíteni, mivel a tapasztalatom azt mutatja, hogy amikor autóval megyek még nem volt olyan, hogy mellényes kollégát ne szúrtam volna ki 1-bõl, viszont nemmellényes esetben már jártam úgy, hogy "ez meg hogy került ide". Persze nem arról beszélek, amikor beérkezik vki mögém a városba 150-el.
Bénán néz ki, azzal egyetértek de mindenképpen hasznosnak ítélem!
Bár szerintem ez meddõ vita, ugyan is aki ettõl nagyobb biztonságba érzi magát, miért ne hordaná, aki meg nem az meg ne hordja. Elvégre szabad országban élünk, vagy mi?!
Ha meg vki ezért kiröhög, hát azt elég tuskónak gondolom és gyerekesnek is.

Reply to this

sfx (msg) 56 June 6, 2007, 11:56 a.m.   x
Bár tervezem, hogy magamra és a motorra is teszek néhány figyelemfelkeltõ jelölést (behajtani tilos táblára gondoltam, de még nem biztos), viszont ha kötelezõvé teszik a kukásmellényt az nagyon fogom utálni. Semmi stílusa nincs :-)
     Reply to this

Vologya01 (msg) 55 June 6, 2007, 11:38 a.m.   x
Jók a képek,de ezek nagyrésze az áldigáló motorosokra vonatkozik.Ha meg valaki az út mellett akar sötétben integetni,az tényleg vegyen fel mellényt.Én azért abban bízok,hogy a láthatósági mellényt nem fogják bevezetni,mert nem szeretnék csúfoskodni bent!Kéne az erdõbe is kiosztani a szarvasoknak egy pár darabot,lehet hogy magukravennék!!!!
     Reply to this

egynyoc (msg) 54 June 6, 2007, 8:30 a.m.   reply to: 43 x
1-et értek, nem vagyok földönkívüli hogy világíccsak, azé
tettek a mottromra lámpát hogy az égjen ne én ! :-))

Reply to this

Mauro (msg) 53 June 6, 2007, 1:40 a.m.   reply to: 46 x
Szia Ispán!

És mondd csak lehet ilyet kapni nagyobb méretben is? Mondjuk oldalkocsis zongorára, ne adj isten repülõ kanapéra?????

Szép álmokat!
     Reply to this

Ispan (msg) 52 June 6, 2007, 12:35 a.m.   reply to: 48 x
Hogyne emlékeznék egy ilyen szép ifjú párra...
Meg az elsõre mindig emlékezik az ember........
     Reply to this

Ispan (msg) 51 June 6, 2007, 12:32 a.m.   reply to: 50 x
Na ugye milyen hatásos?
Egyébként a multkor annyira felizgattam magam egy f@szkalap kocsog autós viselkedésén,hogy teljes átéléssel eljátszottam az intézkedõ rendõrt Elémentem és kiintettem az út szélére.
Meg is állt,és én lepõdtem meg a legjobban,hogy most mi a túrót csináljak, aztán nagy ívben húztam onnan
Jól megkellett volna büntetni,de érdekes volt látni a megszeppent ábrázatát.
Ez egy kicsitjó érzéssel töltött el
     Reply to this

csango (msg) 50 June 5, 2007, 11:33 p.m.   reply to: 46 x
Bizony-bizony, mikor a brassói túrán elõrementél fényképezni, én a 15 motorból álló menetet lelassítottam, mert rendõrnek néztelek :)))
     Reply to this

Oldi (msg) 49 June 5, 2007, 11:23 p.m.   reply to: 47 x
Neked megállnék:-)))
Jókiállású rendõrcsávó motorral...:-))
     Reply to this

Macko (msg) 48 June 5, 2007, 11:07 p.m.   reply to: 47 x
Minket össze is adtál! Emléxel? :o)))

(Tomi meg csak telefonált...)

Reply to this

Ispan (msg) 47 June 5, 2007, 10:41 p.m.   x
Talán ez sikerül
     Reply to this

Ispan (msg) 46 June 5, 2007, 10:37 p.m.   x
Ha csak egy két tized másodperccel hamarabb észrevesz,mert valami csillog vagy elüt a környezettõl akár egy élet is múlhat rajta. Kicsit pátoszos,de igaz.
Nekem tetszik az ANTANT szíj, és használom is.
Sokan rendõrnek hisznek,és le is húzódnak.....vagy anyakönyvezetõnek és azért húznak
     Reply to this

hornoti (msg) 45 June 5, 2007, 9:07 p.m.   x
még:

Reply to this

hornoti (msg) 44 June 5, 2007, 9:05 p.m.   x
1-2 példa:

Reply to this

Vologya01 (msg) 43 June 5, 2007, 8:11 p.m.   x
A motoron ha ég a lámpa este,és ki akar kanyarodni eléd valaki,az nem fogja a mellényt észrevenni a lámpa fényétõl!Aki meg azt mondja,hogy látszik,az hazudik.Ha pedig hátúlról valaki utolér,az meg nézze a hátsólámpámat.Ennyi erõvel az autók lökhárítójára is lehetne akasztani egy mellényt!
     Reply to this

nutshell (msg) 42 June 5, 2007, 4:17 p.m.   x
Sziasztok! A témával kapcsolatban csak annyit, hogy a látni és látszani elv motorkerékpáron mégjobban kéne, hogy érvényesüljön. A láthatósági mellény viselete, lakott területen kívül, este egy sötét útszakaszon, szerintem jó ötlet. Elsõsorban, mert a vak sötétben egy jóval nagyobb felületrõl verõdik vissza a fény, illetve kelti fel akár az egyhangú sötétbe belebambuló sofõr figyelmét, másrészrõl egy alsósimagöröngyösi totál kietlen útszakaszon úgy sem fogsz menõzni, nincs kinek, ott már egy napjaink motorja is nagy szám, ha egyáltalán jár arra valaki. Másik jó ötlet a kis karra, vagy bokára rátekerhetõ (talán mágneses) szallag. Személyszerint varrtam a kabátomra egy fain fényvisszaverõ csíkot, de most kínéztem egy új kabátot...(amin nincs fényvisszaverõ, mondjuk cserébe citromsárga)

Még egy megjegyzést ha megengedtek, régen nagy divat volt a fényvisszaverõs matrica (volt olyan is ami színétõl függetlenül fehéren tükrözõdött vissza) ha esetleg találtok abból is tehettek fel, az elõbb említett régibõl pl. volt fekete is ami fehéren vert vissza, így nem csúfított el egy fasza fekete motort sem, az elsõ két villán meg nem elfér 1-1 3cm széles csík?! A felnicsíkokról meg már ne is beszéljünk, egy két apró fényvisszaverõ még emelheti is a vas design-ját.
     Reply to this

sfx (msg) 41 June 5, 2007, 3:53 p.m.   x
A refit szerintem sem szeretik, meg ha tolakszik az ember. Gyakran látom, hogy rámnéz a csóka, én ott állok, már kiraktam üresbe, megint rámnéz, közben nem húzogatom a gázt, nem gurulok rá, nem refizek, egyszer csak elhúzza a száját és (mintha kicsit sértõdötten, de) arréb gurul... ebben lehet valami. Viszont ha pályán dugóban megyek a sorok között és fel van kapcsolva az elakadásjelzõ az mintha plussz pont lenne.
De hogy valamennyire a témához is... gyakran járok haza apámhoz és marha jó, hogy a falu-város közötti kb. 8km kivilágítatlan szakaszon egyre több a mellényes gyalogos és biciklis. A gyalogosok külön jók, mert olyan mintha rendõr lenne és mindenképp kicsit normálisabb mederbe tereli a sebességet. Ha a motoromon nem látnak mellény nélkül az már elég gáz, de arra már gondoltam, hogy a bõrkabát hátulján a protektorokra ragasztok fényvisszaverõ csíkokat, vagy kirajzolok egy halálfejet vagy egy 90es táblát a hátamra ragasztok vagy valami :-)
     Reply to this

Macko (msg) 40 June 5, 2007, 11:54 a.m.   reply to: 39 x
Ebben sajnos soha nem lehetsz biztos... :o(
Max. igyekeznünk kell, hogy így legyen.
     Reply to this

MatulA (msg) 39 June 5, 2007, 10:52 a.m.   reply to: 36 x
Ha száguldozni akarsz akkor menj a versenypályára! :-))))))))))))) Lehet nem megyek gyorsan, de odaérek ahova elindultam! :-)))))))))))))))))))

Reply to this

kitkatamas (msg) 38 June 5, 2007, 10:42 a.m.   reply to: 37 x
Ja amúgy ez a topic nem errõl szól. Akkor már inkább a buktabaleset az ideillõ.
     Reply to this

kitkatamas (msg) 37 June 5, 2007, 10:42 a.m.   reply to: 36 x
Már bocs, de te is tudod, hogy ez hülyeség. Azért szidják azok az autósokat, akik nagyon gyorsan mennek, mert
1: az autós nem számít rá, és igen könnyen ráhúzza a kocsit, vagy hasonló, és szerintem nem is lehet elvárni senkitõl, hogy állandóan arra számítson, hogy városban 150-nel fog mögé érkezni a kollega
2: amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten alapon általában agresszív hozzáállást tapasztalnak

Persze velem is elõfordult, hogy állat módjára mentem (kivel nem?), de nem ez a jellemzõ. Viszont 9 év 95%-ban budapesti motorozás után megvan és mûködik is mind a négy végtagom, és remélem, további 59 év motorozás után ez ugyanígy lesz.
     Reply to this

Vologya01 (msg) 36 June 5, 2007, 9:32 a.m.   reply to: 27 x
Azért azok szidják az autósokat akik gyorsan mennek,mert azok utolérik az autót,az olyanok mint te,azok pedig csak követik 100 m-rõl.
     Reply to this

tibierdrol (msg) 35 June 4, 2007, 11:03 p.m.   x
Sziasztok!
Csak idén kezdtem motorozni, és mostmár mindig van rajtam sárga mellény. Nappal is jó, mert érezhetõen hamarabb vesznek észre az autósok ha pl. mellékutcából akarnak elém kanyarodni (vagy csak rendõrnek néznek sárga mellénnyel és fehér motorral?)
600 Ft volt a Tescoban, ráaggattam a motoros dzsekire és azóta rajta van, semmi gond vele. Nem vettem észre hogy csapkodna vagy lobogna, elég passzentos.
Ciki, de inkább röhögjenek rajtam százan minhogy egyvalaki elüssön.
     Reply to this

Macko (msg) 34 May 23, 2007, 12:09 p.m.   reply to: 32 x
Én is. Még jó, hogy nem szóltam hozzá... :o)
     Reply to this

kitkatamas (msg) 33 May 23, 2007, 12:07 p.m.   reply to: 25 x
"minden autó kötelezõen élénzöldre kéne festeni." Szürkületben szürke autó, még nem kapcsolta be a lámpát - hát én simán lefestetném neonsárgára! :-)
     Reply to this

kitkatamas (msg) 32 May 23, 2007, 12:05 p.m.   reply to: 31 x
Fura. Akkor úgy látszik, tévedtem.
     Reply to this

gsmisi (msg) 31 May 23, 2007, 11:58 a.m.   x
a sárgát
     Reply to this

kitkatamas (msg) 30 May 23, 2007, 11:04 a.m.   reply to: 29 x
A fényvisszaverõ csíkot vagy a sárga színt láttad meg?
     Reply to this

gsmisi (msg) 29 May 23, 2007, 10:17 a.m.   x
Nem is olyan rég egy éjszakai vezetésen(autóval) értem utol egy "mellényes" motorost. Döbbenet, hogy milyen messzirõl látszott. Az egész sor sokkal óvatosabann ment el mellette. Azóta a motorom fix tartozéka. Szürkülettõl vagy rajtam van, vagy az utason(ha van).
     Reply to this

becki (msg) 28 May 23, 2007, 9:53 a.m.   reply to: 26 x
Én csak akkor szoktam refivel menni ha, hosszabb kocsisort elõzök (pl. útban Érdre, Titkosba), egyébként nem izgatom a kedélyeket ezzel.
     Reply to this

MatulA (msg) 27 May 23, 2007, 7:13 a.m.   reply to: 26 x
Errõl pont beszélgettem egyik barátommal is! Azóta nem nagyon mászkálok refivel.... Õ autós, és mondta, hogy iszonyatosan zavaró mikor utoléri egy motoros, és refivel van a motor. Látja õ, hogy ott van, de ha nem tudja elengedni, akkor miért kell még õt szivatni ezzel? Mondta, hogy sokszor vakító, neki már van rutinja, de egy rutintalanabb sofõr ennek hatására kicsit elfordtítja a kormányt, akkor még a motoros van felháborodva (persze, ha rossz irányba tekeri)

Neki egy motoros srác mondta: "ha valaki nem vesz észre tompitottal, akkor refivel sem fog!" Nem teljesen igaz, de van benn valami. Azóta ritkábban megyek refivel, és semmi gondom nincsen az autókkal! (kop-kop-kop)

Szerintem ez az egész csak is a saját hozzáállásunkon múlik! Miért van az, hogy pont azok szidják a legjobban az autósokat akik idegbeteg módjára közlekednek, és mindig a leggyorsabbak akarnak lenni? (na ezzel megint felborzoltam a kedélyéket, biztos)

Reply to this

Macko (msg) 26 May 23, 2007, 6:37 a.m.   reply to: 25 x
Érdekes tapasztalatot gyûjtöttem a minap reflektor-ügyben.
Nekem ugye a motoromon a tompított és a két ködfény folyton ég. Tegnapelõtt valami irdatlan dugó volt a Könyves Kálmánon, és én nagyon siettem. Úgyhogy felkapcsoltam a maradék lámpámat (gyári refi plusz 2 Hella távolsági szúró), meg még dolgoztak a vészvillogók is. Erre sokan kmondottan udvariatlanul direkt nem engedtek el. Aztán lekapcsoltam a karácsonyfa bántóbbik 3 tagját, és megjavilt a helyzet: megint tele lett udvarias autóssal a két sáv.
Eddig nagyon ritkán volt bajom azzal, hogy nem vettek észre - mondjuk a BMW a 3 lámpájával nem egy jellegtelen jármû. De a tapasztalat alapján ez a "kifolyatom a szemét, majd odébbmegy" dolog nálam nem jött be.
     Reply to this

Bandito (msg) 25 May 23, 2007, 5:23 a.m.   x
Én nappal is reflektorral járok. Azt mindenki észreveszi. És mivel kicsit piszkálja a szemét inkább udvariasságot színlelve félrehúzódik, hogy takarodjak a vérbe. Nekem ez vált be városban. Segédmotornál még megértem a mellényt, de nagyobb gépeken nem. Aki nem vesz észre egy világító jármûvet, az mellényben sem fogja észrevenni. Ezzel az erõvel az autóban ülõk is horhatnák, vagy minden autó kötelezõen élénzöldre kéne festeni. Én nagyon nem örülnék neki, ha itthon kötelezõvé tennék.
     Reply to this

kitkatamas (msg) 24 May 22, 2007, 1:42 p.m.   reply to: 22 x
Valóban. Ment is errõl a nagy össznépi körbevigyorgás, mikor bevezették, hogy Béla bá´ a kricsmibõl hazafelé este vagy Maris néni a piacra igyekezve hajnalban Tukszarvabigyó és Króhajmászrakõ között biztos rögtön három mellényt fog hordani a szolgálati Csepelen!
     Reply to this

MatulA (msg) 23 May 22, 2007, 1:38 p.m.   reply to: 19 x
Mennyi volt, és milyen méretben? Mert szerintem nekem kisebb kellene mint Mackonak. :-))))))))))))

Reply to this

MatulA (msg) 22 May 22, 2007, 1:37 p.m.   reply to: 13 x
Van egy orssz hírem! :-)))))))))))))

Módosították a Kreszt, kerékpáron, és gyalog már KÖTELEZÕ a láthatósági mellény viselése lakott területen kívül szürkülettõl reggelig!

Reply to this

Demoapo (msg) 21 May 22, 2007, 1:34 p.m.   reply to: 20 x
Íme:
     Reply to this

kitkatamas (msg) 20 May 22, 2007, 1:30 p.m.   reply to: 19 x
Jól hangzik. Ha biztosítok, nagyon tudom utálni a mindenfele lobogó kukásmellényt.
     Reply to this

Demoapo (msg) 19 May 22, 2007, 1:23 p.m.   x
Mi csináltattunk zipzáros mellényt. Nagyobb túrákon a túravezetõ melletti, ill. a két záró motoros mindig viseli.
     Reply to this

kitkatamas (msg) 18 May 22, 2007, 1:13 p.m.   x
Szerintem este nem sokat ér, a lámpa meg a fényvisszaverõ csík sokkal jobban látszik. Egyszerûen félhomályban a fényvisszaverõs ruha mellé kell rakni egy neonsárga v. zöld dolgot. Durva, hogy mennyire kevésbé látszik, mint a fekete motorosruha a csíkkal.
A másik baja meg az, hogy tényleg nagyon lobog. Szerintem biztosítómotorosokon meg robogósokon jó, kell(het) is, de nagyobb motornál nem hiszem, hogy sokat javít a dolgon. Nappal aki nem látja meg a motort, a mellényt se fogja, éjjel meg a színe úgysem látszik, legfeljebb csak a fényvisszaverõ, ha van rajta, az meg a kabátomon meg a csizmámon is van, és lehet külön is venni, ahogy Tunguska írta.
     Reply to this

zsore (msg) 17 May 22, 2007, 1:08 p.m.   x
Most voltam kint Londonban.Ott 10 - bõl 9 motoros ( és az összes robogós ) abban megy.Jó szarul néznek ki, viszont mérföldekrõl látszanak......
     Reply to this

titinke (msg) 16 May 22, 2007, 1 p.m.   x
Szerintem nem csak azoknak kéne akik idézem: "rizíkosan közlekednek a kocsik között!!!"
Nemrég voltam kint Londonban és ugyan elég nagy város és a látnivalói is gyönyörûek nem kerülték el a figyelmemet a hosszú kocsisorok között csalinkázó-elõrefurakodó "láthatóságimellénybenvirító" motorosok.Nappal éppúgy mint este,sõt este mintha megszaporodtak volna a "lobogó kukásmellényes"emberkék motoron.Mindezt csak azért írtam le mert nem tartom hülyeségnek én sem ennek viseletét.Ugyanakkor az is igaz hogy nem a legszebb látvány,de a biztonság az elsõ.
A fényvisszeverõ csík is elég jó megoldás csak azt nem mindig akartjék észrevenni az autósok...
     Reply to this

atus (msg) 15 May 4, 2006, 10:15 p.m.   reply to: 14 x
Pláne akik rizíkosan közlekednek a kocsik között!!!
     Reply to this

Oldi (msg) 14 May 4, 2006, 10:09 p.m.   x
Hi!
Akiknek viszont okvetlenül ajánlom: a kezdõ motorosoknak a városban !!!
Sokkal türelmesebbek, elõzékenyebbek az autósok, ha látják (és ezt talán látják) nappal is !! Ki lehet próbálni vele és nélküle,- nagy a különbség, -megéri...
     Reply to this

pandamaci (msg) 13 May 4, 2006, 1:01 p.m.   x
- na , elég furcsa volna, ha mindenki lobogó kukásmellényben motorozna .

/ sõt, gyalogosok, biciklisek is vegyék fel ha kimennek az utcára, vagy csak rikító neonzöld - narancssárga színû jármûveket gyártsanak ??????? Nem hiszem hogy ez lenne a megoldás./

szerintem arra kell használni, amire való, esetleg felvezetõmotoroson még megértem.
     Reply to this

oszitrek (msg) 12 May 4, 2006, 10:52 a.m.   reply to: 11 x
Hmmmm...nekem a kabátomon, meg a csizmámon is van olyan fényvisszaverõs csík...
     Reply to this

tunguska (msg) 11 May 4, 2006, 10:34 a.m.   x
A Louisban kapható fényvisszaverõs vállszíj, az méretre állítható, és szerintem este van olyan hatásos mint a mellény. Talán kényelmesebb is.
     Reply to this

Galad (msg) 10 May 4, 2006, 9:42 a.m.   reply to: 3 x
Asszem mintha lenne ilyen mellény, de a színe csak egy márkához passzol :-)))
     Reply to this

matador (msg) 9 May 4, 2006, 8:54 a.m.   x
No én is tartok egyett-kettõt az ülés alatt, s este viselem. Igaz, hogy olyan mint az esõruci s csapkod rendesen hátul.Mindenkinek javaslom saját és mások biztonsága érdekében. A POLICE felirat ugyan jó ötlet, de ha közeg elcsíp vele büntethetõ.
     Reply to this

oszitrek (msg) 8 May 4, 2006, 8:38 a.m.   x
Azon gondolkodtam h kéne egy olyat szerezni amin a POLICE felirat is rajta van...éjjel-nappal abban motoroznék... :)))))
     Reply to this

oszitrek (msg) 7 May 4, 2006, 8:38 a.m.   reply to: 6 x
Sötétben hasznos ami a kabátokon van 3M-es fényvisszaverõ csík...
     Reply to this

ztaki (msg) 6 May 4, 2006, 8:35 a.m.   reply to: 5 x
Szerintem sokkal egyszerubb nem motorozni sötétben... :-)
     Reply to this

oszitrek (msg) 5 May 4, 2006, 8:32 a.m.   x
Nekem is van az ülés alatt. Mondjuk felvezetésnél vagy lezáró emberként használom...
     Reply to this

Apu (msg) 4 May 4, 2006, 8:04 a.m.   x
Jó az városban is. Lásd London, Berlin, stb..
Az is igaz, hogy más a közlekedési kultúra.

Reply to this

ripper22 (msg) 3 May 4, 2006, 6:58 a.m.   x
Hali..

Nekem is van az ülés alatt. De ezeket a mellényeket nem a motorosoknak találták ki. Ha lenne olyan mellény ami kimondottan testhez szorul, vagy motorosoknak lett kifejlesztve, akkor talán..

De ilyenbe szerintem nem kellene korlátozi a viseletetet, mert én személy szerint nem nagyon szeretném viselni.
     Reply to this

Macko (msg) 2 May 4, 2006, 6:48 a.m.   reply to: 1 x
Nekem mindig bent van a dobozban, de azért hordani nem szoktam. Csak ha zárni kell a túrán, vagy ha neadjisten éjjel valami gebasz van az út mellett.
Nappal városban talán nem sokat segít, de egy hosszabb éjjeli útnál lehet, hogy igaz, amit írtál.
     Reply to this

Anubis (msg) 1 May 4, 2006, 6:45 a.m.   x
Hello!

Az utóbbi idõben láttam egy-két motorost, aki a kabátra felvett egy láthatósági mellényt. Mi a véleményetek errõl? Mit szóltok hozzá? Szerintem nem hülyeség, sõt! Lehet, hogy hülyén néz ki, de sokkal hamarabb észrevehetnek minket, ha ebben vagyunk...

Anubis
     Reply to this

Hoterkep
Hirdetések

Member count: 26865