Please log in

Registration Forgot password

Moto Guzzi-k
Comment
Előző oldal
Sajtmedve (msg) 12 Aug. 19, 2017, 11:03 p.m.   reply to: 9 x
Szia. A fórumban mindenre kapsz választ!
     Reply to this

ukrán (msg) 9 Aug. 19, 2017, 8:04 a.m.   reply to: 4 x
Udv Pityuba!
Koszi a tippet, valoszinuleg megtalaltam a szerelomet (Jano). De ha mar te is norgeval elsz egyutt, neked nem melegszik tul es nincs melegen inditasi problemad?
Ukran
     Reply to this

ukrán (msg) 7 Aug. 19, 2017, 8:04 a.m.   reply to: 4 x
Udv Pityuba!
Koszi a tippet, valoszinuleg megtalaltam a szerelomet (Jano). De ha mar te is norgeval elsz egyutt, neked nem melegszik tul es nincs melegen inditasi problemad?
Ukran
     Reply to this

ukrán (msg) 8 Aug. 19, 2017, 8:04 a.m.   reply to: 4 x
Udv Pityuba!
Ukran
     Reply to this

ukrán (msg) 6 Aug. 19, 2017, 8:04 a.m.   reply to: 4 x
Udv Pityuba!
Ukran
     Reply to this

Sajtmedve (msg) 4 June 19, 2017, 9:04 p.m.   x
Üdv. Ide nézz be,itt tudnak neked tanácsokat adni. Egyébként nekem is Norge-om van. Üdv Pityubá! http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9119370&la=144221364
     Reply to this

Jani55 (msg) 2 May 30, 2017, 5:48 p.m.   x
Gratulálok a géphez!

Neked is jól jönne, ha a márkatársakat egyből megszólíthatnád.
Tavaly még működött a Tagok menü további osztása, egy kattintással megnézhettem pl. motortípus, vagy lakhely szerinti rendezésben is, kikkel vehettem fel a kapcsolatot a közelemben.
Jelezd Te is, hátha sikerül. Én már megtettem: (Oldal működésével kapcsolatos... 7225)
     Reply to this

ukrán (msg) 1 May 30, 2017, 5 p.m.   x
Tulajdonosa lettem egy Moto Guzzi Norge-nak!
Lenne kérdésem a tipussa kapcsolatban de nem találtam itt senkit.
Hátha így nagyobb szerencsém lesz!
     Reply to this

Hoterkep
Hirdetések

Member count: 26485