Please log in

Registration Forgot password

TRIUMPH
Comment
Előző oldal
Daty (msg) 477 March 8, 2017, 12:27 p.m.   reply to: 475 x
Ahogy írod, nagybetűvel: A Motor!:-))
     Reply to this

Daty (msg) 476 March 8, 2017, 12:26 p.m.   reply to: 474 x
Persze, lehet, nem vagyok tévedhetetlen!:-)
     Reply to this

rimen (msg) 475 March 8, 2017, 6:30 a.m.   reply to: 473 x
Nagy nehezen azért csak meglett a Motor::))
     Reply to this

kawa70 (msg) 474 March 7, 2017, 8:17 p.m.   reply to: 469 x
Nem. Csak triumph
     Reply to this

Daty (msg) 473 March 7, 2017, 7:28 p.m.   reply to: 472 x
Nem szégyellem elismerni, de a CTX nagy mellényúlás volt!:-(

Most a BMW tökéletes, a Triumph csak másodiknak jöhetne szóba!:-)
     Reply to this

gezasz (msg) 472 March 7, 2017, 6:23 p.m.   reply to: 471 x
Te jó ég!! Az lesz az igazi, ha még a régi CTX is látótérbe kerül:)
     Reply to this

Daty (msg) 471 March 7, 2017, 6:06 p.m.   reply to: 470 x
Nekem a Sprint ST 1050 jobban tetszik, és kérdeztem már, nem e eladó, amit eladtam.:-))
     Reply to this

desiderus (msg) 470 March 7, 2017, 5:48 p.m.   reply to: 469 x
akkó most öröme é bódottá...
De miért volt olyan égető szükséged a volt fórumodra ? Netán veszel egy Bonneville T120-at ? Mert akkor nagyon irigy leszek... :-))))))))))))))
     Reply to this

Daty (msg) 469 March 7, 2017, 10:30 a.m.   reply to: 468 x
Érdekes, mert én nem úgy emlékeztem rá, hogy csak TRIUMPH.
Azt hiszem, TRIUMP SPRINT volt a címe.

Na, mindegy...
     Reply to this

gezasz (msg) 468 March 6, 2017, 8:23 p.m.   x
Szia Daty! Megvan a forumod!
     Reply to this

pezooo (msg) 467 Oct. 30, 2016, 5:23 p.m.   x
Sziasztok! Eladó az alábbi linken szereplõ paripa. Nem utazom külföldre, és a motor is kiváló, de 5 év után megérett egy váltásra. Minden kérdésre szívesen válaszolok! Széles utat mindenkinek!
Link
     Reply to this

Gusztibácsi (msg) 466 Oct. 26, 2016, 10:22 p.m.   x
Sziasztok!

Ha valakinek, esetleg ismerõsének ingeranciája lenne egy használt, ám megkímélt, sok extrával felszerelt paripára, figyelmébe ajánlom a következõt:
     Reply to this

Daty (msg) 465 July 2, 2016, 4:15 p.m.   x
Hátha érdekel valakit:

Link
     Reply to this

Daty (msg) 464 June 15, 2016, 7:58 p.m.   reply to: 463 x
:-P

Már próbáltam, nem ismétlem magam!:-)
     Reply to this

nagyK (msg) 463 June 15, 2016, 7:26 p.m.   reply to: 462 x
Szerintem, megérne venni eggyett.. csak hogy életbe tartsd a topikot.. :-)
     Reply to this

Daty (msg) 462 June 15, 2016, 4:34 p.m.   x
Na, itt sincs nagy forgalom, mióta eladtam a Triump-omat.:-(
     Reply to this

zoli32 (msg) 461 Aug. 27, 2015, 12:37 p.m.   x
.
     Reply to this

zoli32 (msg) 460 Aug. 27, 2015, 12:31 p.m.   x
Eddig nem volt mirõl.
     Reply to this

juti (msg) 459 Aug. 18, 2015, 7:01 p.m.   x
Jó estét mindenkinek
Na megint Én. Megjöttek a kiegészítõk.

üdv juti
     Reply to this

juti (msg) 458 Aug. 16, 2015, 6:51 p.m.   x
Jó estét mindenkinek
Ma ismét gyûltek a km-ek. (kép)
Pécs kaja a szerpentinen. Majd Érd Osváth fagyizó.
Tisztelt márkatársak. Írjatok Ti is.

üdv juti

Reply to this

juti (msg) 457 Aug. 13, 2015, 9:42 p.m.   x
Jó estét mindenkinek
Megjöttek a gumijaim:-)
Megrendeltem a bukócsöveket, bukógombákat, hûtõ védõrácsot.
Ha megérkeznek felszerelés.

üdv juti

Reply to this

delfinkutya (msg) 456 Aug. 2, 2015, 8:34 p.m.   reply to: 455 x
Szia Juti,
marha jól néz ki ez a hosszabbító, a navi meg egyenesen tökély:)

Szépen tolod a kilométereket, csak így tovább!!!

A naviról és annak beépítésérõl majd referálok, a jövõ héten elindítom a folyamatot:)
     Reply to this

juti (msg) 455 Aug. 2, 2015, 8:08 p.m.   x
Jó estét mindenkinek

bandit59 köszönöm az infót, akkor nem nyúltam mellé. Delfinkutyának is hasznos mert Õ még döntés elõtt áll. Ma felraktam a sárvédõ hosszabítást, és 520 km 5 ó 12p nyeregben töltött idõ.
üdv juti
     Reply to this

Rudo (msg) 454 Aug. 2, 2015, 9:46 a.m.   reply to: 450 x
Kölcsön úgyse adtam volna,tapasztalatom meg van. :P
     Reply to this

bandit59 (msg) 453 Aug. 2, 2015, 2:08 a.m.   reply to: 452 x
Szia Juti !

Csak a Garmin hoz !

Nekem " Müvi 550 - es van "

6 év, 12 ország, 72 000 km.
Ez idõ alatt egyszer lett frissítve, nem gyárilag, teljes Európa.

Most kéri a frissítést, de gagyit nem fogad el !
Egyébként vízálló !

Nekem ez bevált.

Reply to this

juti (msg) 452 July 31, 2015, 9:36 p.m.   x
Jó estét mindenkinek
Három db cukorkát kaptam kettõ még megvan, a harmadikért közelharcot vívtam gyermekemmel....Õ gyõzött.
Ma felkerült a navigáció. Üröm az örömben hogy a megrendelt navi csatlakozót
nem tudtam felhasználni, ugyanis a motoron lévõ por, víz, stb álló csatlakozót vagy nem tették fel a gyárban (jó lesz ez nektek kelet európa) , vagy valaki leszedte ( bár hogy mit csinál vele nem tudom). Úgyhogy egy kettes sorkapocs -magyarul: csoki- figyelt engem mikor lebontottam az idomokat. Hát kibírtam nevetés nélkül.
A navi alapján a km órám kb 5-6km/h-t siet minden tartományban.

üdv juti
     Reply to this

Joci-V (msg) 451 July 30, 2015, 7:13 a.m.   reply to: 447 x
Az új is számít?
Mi számít terepezésnek?
Egy párszor már elhagytam vele az aszfaltot "ismerkedés szinten"! :-)

Üdv.: Joci
     Reply to this

Balkan Bistro (msg) 450 July 30, 2015, 12:12 a.m.   reply to: 448 x
Neked már nincs meg !
     Reply to this

juti (msg) 449 July 29, 2015, 9:12 p.m.   x
Jó estét mindenkinek

Cbjani köszönöm, delfinkutya szívesen.
Mejött a várva várt csatlakozó a navi-hoz. Illetve a sárvédõ hosszabító.
Ha lesz egy kis idõm akkor bontom le az idomokat , felkerül a tartó rá a navi és határ a csillagos ég. Vagyis most is az a határ. Még egy bukócsõ, néhány bukógomba, leömlõ és hûtõvédõ rács és kezdi felvenni az alakot amit kigondoltam.
És még egy dolog amit küldtek. Triumph cukor.
(bevallom õszintén a cukor volt a lényeg, a többit mellécsomagoltattam mert cukrot nem küldenek csak úgy magában :-)

üdv juti
     Reply to this

Rudo (msg) 448 July 29, 2015, 7:51 p.m.   reply to: 447 x
Hmmm....?! :)
     Reply to this

KT (msg) 447 July 29, 2015, 6:48 p.m.   x
Szevasztok !

Tigeres kolléga van itt ? Olyan aki terepen is használja.
     Reply to this

cbjani (msg) 446 July 28, 2015, 7:21 p.m.   x
juti, gratula az angolhoz.:)
     Reply to this

delfinkutya (msg) 445 July 27, 2015, 10:08 p.m.   reply to: 444 x
köszönöm szépen Juti, szuper vagy.
Jól átrágom én is újra, de azt hiszem erre felé megyek:)
delfinkutya
     Reply to this

juti (msg) 444 July 27, 2015, 9:41 p.m.   x
Na megint én.
Azt elfelejtettem hogy ezt a tartót külön kell megvenni. A csomagban van motoros tartó amit a kormányra lehet felfogatni, illetve autós tapadókorongos tartó is. Link

üdv juti
     Reply to this

juti (msg) 443 July 27, 2015, 5:39 p.m.   x
Üdv delfinkutya

Én Garmint vettem rá (zümo 590 lm Pc landnál 196.000Ft) ingyenes térképfrissítéssel.
Néhány oldalon lehet olcsóbban is venni de a legtöbb külföldi oldal, illetve ennek a cégnek elég nagy forgalma van és a vásárlói visszajelzések nagyrésze is pozitív. Nézegettem TomTom-okat is illetve mindenfélét, de ennél döntöttem.
Olvastam teszteket, használói véleményeket. Képernyõben a Garmint hozták ki a legjobbnak. térképben a TomTom-ot, de hogy rosszabb-e a garmin nem tudom.
A Triumph a Garminnal kötött szerzõdést gondolom, mert kiépített audió és elektromos csatlakozás van, illatve Triumph feliratú a navi tartó. Itt megtudod nézni a tartót: Link Link
Az amerikai modelleken van szatelit antenna tartó és csatlakozó is, a miénk a fapados.
Nem olcsó dolog, de nem akartam kínait, sem mobiltelofonnal navizni.
Itt pedig elég sokféle kipufogót lehet venni: Link

üdv juti

Reply to this

delfinkutya (msg) 442 July 27, 2015, 7:43 a.m.   reply to: 441 x
Szia Juti,
Segítenél? Milyen navigációt teszel rá és melyik tartó? Én is tervezem, hogy veszek rá, de még nem jutottam döntésre.
köszi,
delfikutya
     Reply to this

juti (msg) 441 July 26, 2015, 9:41 p.m.   x
Jó estét mindenkinek
Ma megvolt a próba utassal is. Autópálya tempó néhány szakasz 160-nal + három doboz, és egy kis kanyargás közel 300 km. Stabil így is, nem éreztem másfajta turbulenciát hogy ültek mögöttem. Átlag fogyasztás 5,4l. A top case-n van háttámla, utasom elmondása szerint kényelmes idézem: "az autópályán majdnem bealudtam". Ha minden jól megy jövõ héten felkerül a navigáció is. Nagyon úgy néz ki hogy km falásra beválik a gép. Ha a megbízhatósága is ilyen lesz, akkor azt hiszem jó úton halad a Triumph.

üdv juti

Reply to this

juti (msg) 440 July 20, 2015, 3:55 p.m.   x
Üdv delfinkutya
Köszönöm az infót, szétnézek hátha valami hozzá illõt találok. De ha az eredeti marad az sem tragédia.
juti
     Reply to this

delfinkutya (msg) 439 July 19, 2015, 11:10 p.m.   reply to: 438 x
Szia Juti,
tolod neki rendesen, falja a kilómétereket:) Viszont megértem, erre gyártották az angol barátaink:)

A motor- és kipufogóhang az tényleg kisebb mint amit az ember elsõre várna, viszont nekem meg pont ez a "csendesség" tetszik. Nézzél szét néhány angol vagy amerikai fórumon melyik cuccot javasolják a társak.

széles utat,
delfinkutya

Reply to this

juti (msg) 438 July 19, 2015, 9:58 p.m.   x
Jó estét mindenkinek
3.300 megtett km-nél járok. Ismét néhány szösszenet:
Ma mentem vele 210km/h-át. A top case volt fennt, stabilnak éreztem.195-nél 7000 körül pörög. A tempomat 161 km/h-ig kapcsolható.
Biztos voltatok már úgy hogy minden rendben a motorral, de valami mégsem stimmel egy elõzõ géphez képest. (Vásárlás elõtt a teszteket olvasva néhányan írták hogy olyan mint egy villanymotor, úgy húz végig.) De ma rájöttem mi az ami nem hagy nyugton: a hang-vagyis a hang hiánya. (Lehet hogy erre is gondoltak a villanymotoros hasonlattal kapcsolatban.) Nem hallom a motor hangját, a kipufogót sem bizonyos sebesség felett. Ha elõre hajolok, a villák között felszûrõdik egy kis zümmögés, de a kipufogóból semmit sem hallok, akár hogy is figyelek.
-Tessék???? Hogy tetszett mondani?
-Neeem a fülemnek semmi baja!!! Jól megtartja a svájci sapkát.
Lehet hogy egy erélyesebb hangú kipufogót kell beszerezni, ami illik a motor karakteréhez. Orkán szerû üvöltést nem szeretnék.
Az nem illene egy angol nemeshez.

üdv juti

Reply to this

juti (msg) 437 July 18, 2015, 9:47 p.m.   x
És még
:-)
     Reply to this

juti (msg) 436 July 18, 2015, 9:44 p.m.   x
Jó estét mindenkinek
Néhány kép.

üdv juti
     Reply to this

oszi Tst (msg) 435 July 14, 2015, 8:28 p.m.   x
Bakker juti.
Nekem két honap alatt ment bele a speed-be kicst több mint kétezer...
Bár a tied a km-ek falására van... :)
     Reply to this

Gusztibácsi (msg) 434 July 13, 2015, 4:01 p.m.   x
Azt szeretem a Brit motorgyártásban, hogy tisztelik a hagyományokat :-)

Reply to this

juti (msg) 433 July 12, 2015, 9:29 p.m.   x
Jóestét mindenkinek

Múlt hét szombat óta több mint 2000km-t mentem vele. Kezdünk összecsiszolódni.
Néhány észrevétel ismét.
A bal oldalon lévõ vízhatlan tárolódoboz mely okosan csak gyújtáson nyílik, igen ám de csak álló helyzetben. Úgyhogy menet közben se sminkkészlet se piperetükör:-). A tempomatról már írtam viszont nem említettem hogy van egy "fõkapcsolója"??!(nem tudom miért), mely bekapcsolása után lehet a billenõkapcsolóval fixálni a sebességet, illetve gyorsítani- lassítani. De végül is mit várjunk egy olyan néptõl akik az út rossz oldalán közlekednek.:-) Az oldalsó dobozok sajnos szélesebbek mint a tükrök, úgyhogy kocsisorok közé csak nagyon óvatosan. A mûszeregység nekem gyönyörû, fõleg hogy a km óra és a fordszám mérõ is mutatós. Viszont sajnos nem tükrözõdésmentes úgyhogy látom magam bennük. Egy dolog ami igazából semmiség, ha jobb oldalra jelzek az irányjelzõ visszajelzõje a fordulaszámmérõ azon részén helyezkedik el, ahol legtöbbet használom a motort 4000 és 5000 fordulat között amikor is a mutató kitakarja nagy részét.
Az üléseket levenni a rendszám feletti zár nyitásával lehet (mint egy kocsi csomagtartója), amikor is az utas ülés reteszét nyitom leveszem, utána távolítható el a vezetõ ülése.

üdv juti

Reply to this

juti (msg) 432 July 8, 2015, 7:23 p.m.   x
Jó napot mindenkinek

Tegnap megvolt a szervíz. Több mint 2,5 óra. Sajnos a légszûrõt nagyon eldugták, le kell az idomokat bontani hogy hozzá férjenek. Találkoztam egy Trophy-s kollégával Õ is szervízen volt, kinntrõl hozatta a gépet. Egy Rt-rõl ült át Triumphra. Váltottunk pár szót, említettem neki az oldalt hogy nézzen be.
Ma viszont szakadõ esõben mentem. Jól vizsgázott ma is. A szél néha viharos erejû széllökéseket produkált, most örültem hogy 300 kg feletti súlya van. a top case sem ázott be( az oldaldobozok nem voltak fennt).
A bal oldali irányjelzõ mögötti tároló rekesz tényleg vízhatlan. Bekapcsoltam a markolat fûtést, érezhetõen langyos volt 1-es fokozaton.(Még soha nem volt markolatfûtéses motorom).Viszont kiváncsi lettem az ülésfûtésre ami az enyémen nincs, de talán egy próbát megérne...
Néhány újabb észrevétel: a tempomat kapcsoló a jobb kéznél van és néha igen furcsa kézállással tudom kapcsolni. Szerencsésebb lett volna bal oldalra tenni.
És ha ráhúzom a gázt egy elõzésnél és hagyom hogy újra visszaálljon a beállított értékre, néha sokat gondolkodik. Alacsonyabbra engedi a sebességet gondolkodik, majd gyorsít. Nem tudom hogy ez másnál is így van-e?
Ha az ülést a magasabb pozicióba állítom akkor nagyon idétlenül néz ki az idomokhoz képest. A dobozba belefér a bukóm, így nem kell mindenhova cipelni.
A doboz fedél tartó-határoló szalag szegecselve van, és mivel nyúlik az anyag lassan kibújik belõle. Csavarozva lesz.

Hát ennyi jutott eszembe.
üdv juti
     Reply to this

juti (msg) 431 July 6, 2015, 10:33 p.m.   x
Jó estét mindenkinek
Ma belegurult a Trophyba még 415 km. Ma sötétben is gurultam hogy kipróbáljam a lámpákat. Kellõ szélességben világít, de a fényerõt kissé gyengének találtam. Sötét foltok vannak a vetített csóvában. A mûszerfal világítás erejét menet közben nem lehet állítani. Az irányjelzõ kapcsoló az én ujjamnak kicsit vékonyka és egy csöppet messze van a markolattól, de ezt majd megszokom. A sebességek közötti váltóút tényleg hosszú, fõleg az egy és kettõ között ahogyan a tesztekben is említik. Jó ötlet hogy a szelep kifelé néz, könnyebb a kerekeket felfújni és nem égetem a kezem a féktárcsával.(Tudom hideg állapotban ellenõrizzuk a nyomást, ezen még dolgozom). Teljesen felhúzott plexinél ha utolérek valakit vagy megelõznek, akkor erõs turbulencia lesz a szélvédõ mögött. De gondolom ez más túragépeknél is így van. A tükrök nekem jó helyen vannak és jól is látok bennük. A bowden nélküli gázmarkolatot viszont szoknom kell. Az összes zárba a kulcs egy kissé balra eltolva csúsztatható be, hiszen angol. Nekem a kuplung mûködtetõ csõ kormányfordításnál mindig kibújt a mûanyag gyári fülbõl ezért kábelkötegelõvel a többi vezetékhez fogattam, most jó. A kipufogó dob hegesztés eldolgozása viszon szerintem szégyenletes egy ilyen gépen.
Ez a gép a nyugalom szigete, nem érdekel ha megelõznek, átmutagatnak hogy húzzam neki. Ilyenkor csak megemelem a jobb kezem jelezvén hogy a tempomat dolgozik, az ember pihen. Mint tegnep is írtam nagyon stabilnak érzem a gépet. Kiváncsi leszek két személlyel és esetleg csomagokkal hogyan viselkedik.
Ülök a kényelmes fotelomban, és mosolygó fejjel bámulom a világot mintegy filmet, színes szélesvásznút ahol alul és felül vékony fekete csík látható, de ez nem a készülék hibája:-)
Holnap viszem szervízbe, éves ellenõrzés olaj és szûrõ csere.
üdv: juti
     Reply to this

zoli32 (msg) 430 July 6, 2015, 9:22 p.m.   x
5-7,5 ig de a legjellemzobb a 6 liter/100.
Mindez felhasznalas fuggo.
Nagyon nezelodos andalgas,tempos szerpentines turazas,vagy csutkagazas varosi tuzkilometeres eszement ingazas kilohetvennel.
Az atlag hat kellemesen huzos turaval jon ki hosszu tavon.
     Reply to this

oszi Tst (msg) 429 July 6, 2015, 7:34 p.m.   x
Üdv juti!
Gratula a Trophy-hoz.
Az 5,1-es fogyasztáshoz neg pláne.
Nekem Speed 1050-em van, és ha normálisan /dinamikusan/ megyek 5,5. Viszont ismerek speedet akinek 6.5-7.
A szélvédelmet kicsit irigylem. :-(
Mégegyszere grat, legyen sok örömöd benne.

Zoli neked mennyit fogyaszt a street?

Reply to this

zoli32 (msg) 428 July 5, 2015, 9:41 p.m.   x
pedig mikor a Bloor megvette a jogokat elzavarta a mérnököket japoba tanulni.
     Reply to this

juti (msg) 427 July 5, 2015, 7:14 p.m.   x
Jónapot mindenkinek

Megvolt az ismerkedõs gurulás a Trophyval.
615 km 5.1l átlagfogyasztás. 130-as autópályatempó +barangolás Visegrád és környéke. 120-nál 4000, 130-nál 4400 fordulat.És és és dadadaaammm -6- sebességfokozat. (Én mez nélkül 109 kg,+ruha, csizma, bukó és a 3 doboz csak a betét táskákkal.) Hayabusáról átülve a szélvédelem fantasztikus. Legmagasabbra állított szélvédõvel, egész nap felhúzott bukó plexivel mentem. Akár le is vehettem volna:-).
Két hûtõ ventilátor dolgozik, és oldalra fújja a meleglevegõt, a lábamon (és máshol) nem is érzem az áramlását. Nagyon jó. A lábrész teljesen belesimul az idomba, ott is maximális a szélvédelem. 160-nál a stabilitás tökéletes, tovább nem erõltettem.
A menürendszer is könnyen megtanulható. A fütõmûbeállításnál érzõdnek a különbözõ mód beállítás különbségek. Kényelmes, jól húz, a japán motorokhoz szokott fülnek kissé csörgõ, zörgõ, sivító. De hát ez ilyen. Gazdagon felszerelt túramotor. Itthon annyira nem ismert a márka, viccesen kérdezték hogy a bugyigyárból való-e. Pedig ha tudnák hogy a Triumphnál már akkor motort gyártottak és sebességrekordokat döntögettek, amikor a japánok még öszvérrel közlekedtek a szerpentinen. Csakhát sajnos a fejlesztések maradtak el.
Ha ezen a gyár dolgozói japán öntudattal végezték volna a munkájukat akkor valószínû hogy a világot aláznák a gépeik.
Én mindenesetre adok egy esélyt nekik, hogy meggyõzzenek.
Üdv juti

Reply to this

delfinkutya (msg) 426 July 4, 2015, 5:29 p.m.   reply to: 425 x
Üdvözöllek nálunk:)
Meg is értelek, fülig érõ szájjal motorozok én is mikor a Trophymra ülök:)

Várjuk a beszámolót és a képeket az új jövevényrõl!

Széles utat!

Reply to this

juti (msg) 425 July 3, 2015, 10:12 p.m.   x
Üdv mindenkinek
Holnaptól egy Trophy új tulaja leszek.
Komolyan, mint gyerekkoromban mikor a jézuskát vártam...
Hát aludni nem nagyon fogok.

üdv juti
     Reply to this

Daty (msg) 424 July 1, 2015, 8:08 p.m.   reply to: 423 x
Ha akarod azzal.:-)
Vagy vásároljam vissza a Sprintet?:-))
     Reply to this

zoli32 (msg) 423 July 1, 2015, 4:05 p.m.   x
CTX-el?
     Reply to this

Daty (msg) 422 June 30, 2015, 10:42 p.m.   reply to: 421 x
Ha én is jó vagyok, én itt vagyok!:-))
     Reply to this

zoli32 (msg) 421 June 30, 2015, 4:55 p.m.   x
Mindenki eltunt bangladesben?
     Reply to this

cbjani (msg) 420 April 29, 2015, 7:47 a.m.   x
Gratula a Trophy hoz.
     Reply to this

zoli32 (msg) 419 April 28, 2015, 11:09 a.m.   x
Szép méretes darab,legyen benne sok örömöd.
     Reply to this

delfinkutya (msg) 418 April 26, 2015, 8:05 p.m.   x
Sziasztok kollégák,
végre enyém lett:)

Vagy két éve nézegetem a Trophykat vágykozva és most hétvégén már meg is volt a beavató dunántúli barangolás:)

Reply to this

zoli32 (msg) 417 April 15, 2015, 8:26 p.m.   x
Egy kis kinézet változás.Carbon deklivédõk.
     Reply to this

cbjani (msg) 416 March 27, 2015, 7:51 a.m.   x
2015. Link
     Reply to this

goimo (msg) 415 March 21, 2015, 7:40 p.m.   x
Ma a fehér Tiger XRX már nem itt a berendezett terepen volt,hanem mellette és rá is lehetett ülni Egyébként ez a modell valóban sokat ad felszereltségben,más gyártókhoz mérten.
A rendezvény színvonala meg olyan amilyen,sokan már csak megszokásból jönnek ki.
Amíg meg nem unják.:)
     Reply to this

cbjani (msg) 414 March 21, 2015, 7:21 p.m.   x
Ismerõseim kint voltak és ugyan ezt mondták.:(
Dupla nulla.
     Reply to this

Pettya (msg) 413 March 21, 2015, 6:52 p.m.   reply to: 412 x
Fel szerettem volna ülni üléspróbára, de annyira be volt rakva az autó mellé, hogy igazából a közelébe se tudtam menni. Egyébként a kiállítás színvonala évrõl évre csökken. Most már lassan a béka segge alatt tart.
     Reply to this

cbjani (msg) 412 March 21, 2015, 9:07 a.m.   x
Kiállítás,2015.
     Reply to this

cbjani (msg) 411 March 19, 2015, 3:37 p.m.   x
Az új Tiger800 család tagjait a Motozin Magazin standján megnézhetitek a BNV-n megrendezésre kerülõ Budapest Motor Fesztivál -on!
     Reply to this

cbjani (msg) 410 March 16, 2015, 8:31 p.m.   x
Link
     Reply to this

cbjani (msg) 409 March 10, 2015, 8:08 p.m.   x
Vasárnap velencei tó évadnyitó. Az is víz.:):)
Ne álmodozz, motorozz! :)
     Reply to this

zoli32 (msg) 408 March 10, 2015, 9:35 a.m.   x
Egy kis kékség..........de jó lenne a tengerpart:-)
     Reply to this

cbjani (msg) 407 March 8, 2015, 4:52 p.m.   x
Boldog Nõnapot!
     Reply to this

Low Rider (msg) 406 Feb. 26, 2015, 6:59 p.m.   reply to: 405 x
Szépen szól kellemes mély hangja van. www.youtube.com/watch?v=GBnZN5r0phQ
     Reply to this

cbjani (msg) 405 Feb. 26, 2015, 5:39 p.m.   x
Bodis kipufót csavaroztál rá? Biztos szépen doromból.:):)
     Reply to this

Low Rider (msg) 404 Feb. 26, 2015, 4:35 p.m.   reply to: 403 x
Szia János. Igen, kedvemre való szerkezet.
     Reply to this

cbjani (msg) 403 Feb. 26, 2015, 9:19 a.m.   x
Szevasz,,, látom bevált a paripa.
     Reply to this

Low Rider (msg) 402 Feb. 25, 2015, 9:33 p.m.   x
Sziasztok! Csatlakozok a Triumph márkatársak fórumához. Néhány kép egyik tavalyi túrámról.
     Reply to this

cbjani (msg) 401 Feb. 24, 2015, 8:05 p.m.   x
3,5tõl indul a tigriskölök.
     Reply to this

gsxfx (msg) 400 Feb. 24, 2015, 7:14 p.m.   reply to: 399 x
ja oszt hómáccs?
fr
     Reply to this

gsxfx (msg) 399 Feb. 24, 2015, 7:11 p.m.   reply to: 394 x
cbjani ne izgass!
ez a kistigris ez tényleg rendben van.
hmm- hmmmm
fr
     Reply to this

zoli32 (msg) 398 Feb. 23, 2015, 9:33 a.m.   x
No ha tavasszal veszek egy legszurot megnezem.
     Reply to this

cbjani (msg) 397 Feb. 23, 2015, 7:13 a.m.   x
Nemsokára.
     Reply to this

zoli32 (msg) 396 Feb. 22, 2015, 9:32 p.m.   x
Street rx nem jott?
     Reply to this

vlevi (msg) 395 Feb. 22, 2015, 2:55 p.m.   reply to: 394 x
Szép.
És az xr betûkbõl arra következtetek, ez tényleg a lehetõ legújabb.
Már csak 5 jó számot mondjon valaki (de ne utólag :) ), és megyek is a pénztárhoz befizetni.
Anélkül ugyanis vagy nincs pénzem, vagy a meló mellett nincs idõm elkölteni.

Reply to this

cbjani (msg) 394 Feb. 22, 2015, 11:24 a.m.   x
Megjött az új kis tigris.
     Reply to this

delfinkutya (msg) 393 Feb. 19, 2015, 7:28 p.m.   reply to: 392 x
Hát bizony, ilyenkor február köepe tájékán még sok a baj:)
     Reply to this

zoli32 (msg) 392 Feb. 19, 2015, 7:08 p.m.   x
Asse teccik hogy koran sotetedik.
Tudom kenyes vagyok.
     Reply to this

cbjani (msg) 391 Feb. 19, 2015, 6:07 p.m.   x
Zoli32: Csak pénz kérdése, és go..Link
     Reply to this

zoli32 (msg) 390 Feb. 18, 2015, 7:17 p.m.   x
De van.
     Reply to this

gsxfx (msg) 389 Feb. 17, 2015, 9:27 p.m.   reply to: 387 x
delfinkutya!
Nálam biztos nincs fázósabb ember.
Jó alátét ruhával nem tudsz fázni.
Klassz kis túra volt, le sem rakom a vasat karácsonyig! :-)
L
     Reply to this

cbjani (msg) 388 Feb. 16, 2015, 4:32 p.m.   x
Link
     Reply to this

delfinkutya (msg) 387 Feb. 15, 2015, 7:09 p.m.   x
Nagy királyok vagytok!

Irigykedve nézem a képeket és közben magamat korholom, miért vagyok ilyen fázós manus:)
     Reply to this

cbjani (msg) 386 Feb. 15, 2015, 3:12 p.m.   x
vaslovasok:):) Esztergomban
     Reply to this

zoli32 (msg) 385 Feb. 14, 2015, 9:19 p.m.   x
Majd ha melegebb lesz.Igazi papírkutya vagyok.:-)))
     Reply to this

cbjani (msg) 384 Feb. 14, 2015, 7:23 p.m.   x
Ugyan már!Holnap Dunakanyar gurulás. Vagyunk rá eddig 6an.
Esztergomban süti, kávé és vissza. Az a 2-3 óra napsütésben no problem.
     Reply to this

zoli32 (msg) 383 Feb. 14, 2015, 6:18 p.m.   x
Sok ido meg.
Marcus hideg lesz.
     Reply to this

delfinkutya (msg) 382 Feb. 14, 2015, 5:07 p.m.   reply to: 381 x
milyen igaz...nagyon kéne már menni :)

még néhányat alszunk és...indulás! Szuperség:)
     Reply to this

cbjani (msg) 381 Feb. 14, 2015, 10:03 a.m.   x
Akkor induló:):):)
     Reply to this

cbjani (msg) 380 Feb. 10, 2015, 8:31 p.m.   x
Az oldalkocsi sem lassú. :):):)
     Reply to this

gsxfx (msg) 379 Feb. 10, 2015, 6:16 p.m.   reply to: 378 x
Hali!
Az elsõ Mo-i bemutatón közel 10 éve , gurultam pár kört a Rocket-tel a Pécs melletti repülõtéren. Akkor gsx 1400-m volt . Megrázó élmény volt, hatalmas test gyönyörû hang és félelmetes gyorsulás. De nem egy kanyarvadász. Tartósan nem merném bevállalni. :-) Az asszony viszont valszeg beülne az ok-ba. :-)
Üdv
frogi
     Reply to this

cbjani (msg) 378 Feb. 8, 2015, 10:35 a.m.   x
Lehet fokozni.:):):)
     Reply to this

Felhokep
Hirdetések

Member count: 26482